PRODUKTY - Wyroby betonowe - kręgi betonowe, rury betonowe, pokrywy betonowe, studnie betonowe, studnie kanalizacyjne, kręgi żelbetowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

Jesteśmy producentem wyrobów betonowych i dostarczamy je firmom oraz klientom indywidualnym na terenie kilku województw. Właśnie rozbudowaliśmy dział 'KRĘGI BETONOWE'.
Chcąc zobaczyć inne produkowane przez nas wyroby betonowe: "kliknij tutaj"

KRĘGI BETONOWE

Kręgi betonowe (rury betonowe) to prefabrykowane elementy przeznaczone do budowania studni betonowych - w tym studni kanalizacyjnych, studni głębinowych, cieków wodnych, itp. Wykonane przez nas kręgi betonowe zostały fabrycznie wyposażone w pokrywy betonowe. Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji wyrobów betonowych - w tym kręgów żelbetowych. Przez cały ten czas produkując rury betonowe, wielokrotnie unowocześnialiśmy nasza linię produkcyjną, dążąc nie tylko do zwiększenia efektywności, ale przede wszystkim do najlepszego wyrobu dostępnego obecnie na rynku. Wszelkie studzienki betonowe, zwane studzienkami kanalizacyjnymi oraz inne materiały przechodzą odpowiednią kontrolę i rygorystyczne normy. Krąg żelbetowe odznaczają się doskonałą precyzją wykonania oraz wyjątkową szczelność jak również odporność na uszkodzenia. Do kręgów betonowych posiadamy również pokrywy betonowe o różnych rozmiarach. Na każdym etapie dokładamy najwyższych starań, aby współpraca z naszą firmą była miłym przeżyciem.

Do budowy systemu kanalizacyjnego wykorzystuje się wiele elementów z użyciem betonu. Najpowszechniej używane są kręgi betonowe, zwane potocznie rurami betonowymi, bądź kręgami żelbetowymi. Same kręgi betonowe wyglądają nadzwyczaj pospolicie, ponieważ są to uformowane z betonu okręgi. Rury betonowe posiadają różnorodną średnicę. Można je wykorzystać na wiele sposobów, są to bardzo często elementy służące jako części szamba, ponieważ posiadają wysoką szczelność. Stąd też zamiast tradycyjnie pojmowanych zbiorników, wielu inwestorów sięga po kręgi żelbetowe. Kolejnym miejscem, gdzie można spotkać kręgi betonowe zbiorniki na deszczówkę, w studzienkach wodomierzowych, a także na studzienkach mających za zadanie odprowadzać wody opadowe z dachów budynków mieszkalnych. Tutaj stosuje się studnie betonowe zwane studniami kanalizacyjnymi, których jednym z ważniejszych elementów jest pokrywa betonowa.To zaledwie kilka z wielu najróżniejszych przykładów obrazujących praktyczne zastosowanie studni betonowych. Na dodatek wachlarz studni kanalizacyjnych stale się poszerza dzięki ogromnemu w ostatnim czasie zapotrzebowaniu na nie. Na tak wysokie zainteresowanie kręgami betonowymi, z pewnością ma wpływ możliwość szybkiego montażu oraz atrakcyjna cena, która sprawia, że sukcesywnie wzrasta zainteresowanie tego rodzaju asortymentem, zarówno wśród klientów indywidualnych jak i też i hurtowni.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego